Зіньківська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості повідомляє про роботу під час карантину

Версія для друкуВерсія для друку

Зіньківська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості повідомляє

Згідно постанови Кабінетів Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України COVID-19» та з урахуванням імовірного розвитку складної епідемічної ситуації, запроваджено особливий режим роботи Філії:

☑️ призупинення обслуговування клієнтів у приміщенні Зіньківської районної філії та скасування групових (масових) заходів до окремого розпорядження;

☑️ доступність до отримання необхідної інформації в онлайн-режимі на офіційних інтернет-ресурсах Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище», «Освітній портал», «Профорієнтація та розвиток кар'єри» та на верифікованій Facebook -сторінці;

☑️ під час дії карантину ви можете надсилати документи засобами електронного чи поштового зв'язку, або через скриньку кореспонденції. У разі надсилання засобами електронного зв'язку, після закінчення карантину або надзвичайної ситуації, документи надаються у паперовому вигляді (спеціаліст, який отримує документи, ставить відмітку про дату та час отримання в електронному вигляді або через скриньку кореспонденції).

☑️ у день, визначений датою закінчення карантину, ви будете проінформовані про відновлення обслуговування у приміщенні Філії.

Наші контактні дані:

поштова адреса: 38100 м. Зіньків, вул.Воздвиженська,49;
 e-mail:  zinkiv1606@ukr.net
телефони гарячої лінії:
для безробітних громадян - (05353)33000,  (095) 1866526;
Facebook-сторінка: https://www.facebook.com/ZinkivCZ/

сайт Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/

Наверх ↑