Загальна інформація

Версія для друкуВерсія для друку

Закон України „Про доступ до публічної інформації”

Закон України „Про внесення змін до Закону України „Про інформацію”

 

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості та прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації». На виконання цього закону Президент України підписав Укази«Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України», які покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію.

 

Президент України поставив завдання забезпечити доступ громадян до публічної інформації відповідно до вимог цього закону.

 

Решетилівська райдержадміністрація надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит.

 

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яку було отримано чи створено в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, що передбачені чинними законами, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

 

Запит на отримання інформації складають у довільній формі, вказуючи:

  • ім’я та прізвище (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
  • опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
  • підпис і дату.
Наверх ↑