Телефонний довідник

Версія для друкуВерсія для друку
 
ЗІНЬКІВСЬКА
РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
 
вул.Воздвиженська,40, м.Зіньків, 38100,
тел. (05353) 2-41-03, факс (05353) 3-10-41

E-mail: zin_rda@adm-pl.gov.ua, Web: http://zinkiv.adm-pl.gov.ua/

 

--------------------------------------------------------------------------------
 
РОЗПОРЯДОК РОБОТИ
Понеділок – Четвер 08:00-12:00
13:00-17:15
П’ятниця 08:00-12:00
13:00-16:00
 
--------------------------------------------------------------------------------
ТЕЛЕФОНИЙ ДОВІДНИК 

Прізвище, ім'я,
 по батькові

Посада

Телефон

код міста: (05353)

АПАРАТ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ХОРОШУН

Геннадій Григорович

голова райдержадміністрації 2-41-02

ВОДОЛАГА

Анатолій Володимирович

керівник апарату райдержадміністрації

3-19-02

ХОМЕНКО

Микола Іванович

 заступник голови райдержадміністрації

2-41-05

СЕКТОР ДОКУМЕНТООБІГУ

ЗУБЕНКО

Світлана Володимирівна

завідувач сектору

3-14-44

ТЯГЛО

Тетяна Павлівна

оператор комп’ютерного набору

3-14-44

СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ  РОБОТИ

СОЛІМАНЗАДЕХ

Олеся Олексіївна

завідувач сектору

3-13-46

БОЙКО

Олеся Валентинівна

головний спеціаліст

(кадрова робота)

3-13-46

СЕКТОР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

СИТНИЦЬКА

Юлія Олександрівна

головний спеціаліст

3-11-94

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

КАЛІНІЧЕНКО

Ірина Володимирівна

начальник відділу

3-13-52

ВОЛОДАРЕЦЬ

Людмила Миколаївна

головний спеціаліст

3-13-52

ЮРИДИЧНИЙ СЕКТОР

ДІДЕНКО

Ігор Володимирович

завідувач сектору

3-10-41

 

ОМЕЛЬЧЕНКО

Сергій Олексійович

головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними

органами, оборонної, мобілізаційної роботи

3-15-08

 

УПРАВЛІННЯ, ВІДДІЛИ, СЕКТОРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

АРХІВНИЙ СЕКТОР

МЕЛЬНИК

Лариса Миколаївна

завідувач сектору

3-11-31

СЕКТОР МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

ХРИПКО

Тетяна Володимирівна

завідувач сектору

3-34-27

ПРЯДКА

Григорій Васильович

провідний консультант

3-34-27

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

РИСЬ

Наталія Василівна

начальник служби

3-14-08

СТЕПОВА

Ольга Василівна

завідувач сектору з питань усиновлення,

опіки та піклування служби

3-14-08

ХОРОШУН

Віта Петрівна

спеціаліст

2-41-03

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

СЛИНЬКО

Світлана Іванівна

начальник управління

3-10-08

ТРОХИМЕНКО

Тетяна Михайлівна

заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу

3-39-31

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ПІВЕНЬ

Віктор Іванович

начальник управління

3-10-32

ОМЕЛЬЧЕНКО

Алла Миколаївна

заступник начальника управління – начальник відділу грошових виплат і компенсацій

3-17-02

БОЙКО

Наталія Вікторівна

начальник планового-економічного відділу – головний бухгалтер

3-12-64

ЇЖАЧЕНКО

Любов Василівна

заступник начальника відділу грошових виплат і компенсацій

3-31-09

ЧУБ

Тарас Віталійович

завідувач сектору оплати праці та

врегулювання соціально-трудових відносин  управління

3-31-09

ЯРУЛІНА

Ірина Миколаївна

завідувач сектору с справах інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів управління

3-31-34

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ДАХНО

Юрій Петрович

начальник відділу

3-11-35

БУЗОВСЬКИЙ

Володимир Дмитрович

заступник начальника

3-34-10

СЕКТОР КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

КІМЛИК-ЯРОХА

Людмила Анатоліївна

начальник сектору

3-14-41

ЗАЛУЖНА

Наталія Василівна

головний спеціаліст

 

 

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ДАХНО

Віта Павлівна

начальник, адміністратор  Центру

3-14-65

ДЕМ’ЯНЕНКО

Оксана Сергіївна

адміністратор Центру

3-14-65

ПЕТРІВ

Оксана Павлівна

адміністратор Центру

3-14-65

ТИМЧЕНКО

Оксана Олександрівна

адміністратор Центру

3-14-65

МАНОЙЛО

Юрій Григорович

державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

3-14-65

     
 

 

Наверх ↑