СКЛАД постійних комісій районної ради сьомого скликання

Версія для друкуВерсія для друку

СКЛАД

постійних комісій  районної ради сьомого скликання з питань:


Освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту

Чикало Світлана Володимирівна

Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна

Коляда Людмила Станіславівна

Матвієнко Наталія Станіславівна

Педяш Олена Володимирівна

Троцька Валентина Петрівна

Яременко Олександр Іванович

Відповідальна особа  –  головний спеціаліст відділу по організаційному забезпеченню діяльності районної ради виконавчого апарату районної ради

Писаренко І.В. – 3-14-97


Аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування

Гришко Іван Іванович

Бойко Анатолій Миколайович

Бондаренко Валентина Олексіївна

Ващенко Сергій Володимирович

Кропивна Влентина Миколаївна

Храпач Олексій Іванович

Відповідальна особа –  головний спеціаліст загального відділу   виконавчого апарату районної ради

Хрипко Т.В.


Регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації

Коростиленко Олексій Якович

Бондаренко Олександр Іванович

Дорошенко Роман Григорович

Карпенко Олексій Іванович

Ломонос Олександр Іванович

Манойло Оксана Володимирівна

Відповідальна особа  – інспектор із юридичних питань, юрисконсульт загального відділу виконавчого апарату районної ради

Тесля Є.В. 3-10-82


Промислової політики, будівництва,транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури

Вовк Юрій Петрович

Білик Микола Олександрович

Давидко Віктор Михайлович

Кулібаба Володимир Григорович

Панченко Віталій Григорович

Софієнко Людмила Олексіївна

Фалько Анатолій Андрійович

Відповідальна особа  – інспектор відділу управління майном спільної власності територіальних громад району

Золочевська І.А. 3-34-46


Бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном

Хорошун Геннадій Григорович

Мирко Микола Іванович

Ричинда Микола Іванович

Рябова Ірина Вікторівна

Сичов Володимир Васильович

Чечоткіна Віра Іванівна

Відповідальна особа  – головний спеціаліста відділу по організаційному забезпеченню діяльності районної ради виконавчого апарату районної ради

Наверх ↑