Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 16.11.2007 №443

ЗІНЬКІВСЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

16.06.2009                                                                            №247

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації від 16.11.2007

№443

Відповідно до статей 6,45 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2009 року № 531 “Питання посилення взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з підготовки та прийняття нормативно-правових актів”, внести зміни до пункту 58 Регламенту Зіньківської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 16.11.2007 №443, шляхом доповнення після абзацу першого новим абзацом такого змісту:

“У разі коли проект розпорядження стосується розвитку конкретної адміністративно-територіальної одиниці або інтересів окремої територіальної громади, такий проект надсилається відповідному органу місцевого самоврядування для розгляду і внесення пропозицій.”.

У зв'язку з цим абзаци другий – десятий вважати відповідно абзацами третім - одинадцятим. Далі за текстом.

районної державної

адміністрації                                                                         В.І. Паламаренко