Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 16.11.2007 № 443

ЗІНЬКІВСЬКА РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації від

16.11.2007 № 443

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.11.2007 № 443 «Про регламент Зіньківської районної державної адміністрації», виклавши пункт 11 регламенту Зіньківської районної державної адміністрації в наступній редакції: «11. Робота структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації проводиться за квартальними та місячними планами, що затверджуються заступниками голови (відповідно до розподілу обов’язків), керівником апарату райдержадміністрації. Порядок планування роботи структурних підрозділів апарату райдержадміністрації встановлює керівник апарату райдержадміністрації.

Формування планів роботи структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації здійснюється з урахуванням положень пункту 9 цього Регламенту.», далі за текстом.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                         О.М. Терещенков