Оголошується конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Зіньківської район

Разпорядження голови райдержадміністрації № 485

Розпорядження голови

районної державної

адміністрації

21.12.2017 № 485

Умови

Полтавської області

Загальні умови

Посадові обов’язки

Забезпечувати реалізацію державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю на території Зіньківського  району.

Готувати в межах своїх повноважень інформаційно-аналітичні матеріали до брифінгів, прес-конференцій, засідань за круглим столом, що проводяться районною  державною  адміністрацією.

Сприяти висвітленню засобами масової інформації діяльності Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органів виконавчої влади.

Забезпечувати інформаційне наповнення сторінок офіційної веб-сторінки райдержадміністрації та оприлюднення в мережі Інтернет інформації про суспільно-політичний, соціально-економічний, культурний розвиток Зіньківського  району.

Брати участь у підготовці матеріалів для засобів масової інформації з питань, що належать до його компетенції, а також сприяє їх висвітленню.

Організаційне забезпечення проведення комплексних перевірок виконання виконкомами рад делегованих повноважень органів виконавчої влади роботи районних державних адміністрацій.

Брати учать у підготовці та проведенні районних заходів, урочистостей з нагоди державних свят.

Здійснювати облік військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних в апараті районної державної адміністрації.

Виконувати інші обов’язки відповідно до посадової інструкції.

Умови оплати праці

Згідно із штатним розписом та відповідно до Закону України «Про державну службу».

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.
2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
4. Копія (копії) документу (документів) про освіту.
5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
6. Заповнена особова картка встановленого зразка.
7. Декларація кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за попередній рік.

Термін прийняття документів – 26 календарних днів з дня оприлюднення інформації  про проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства з питань державної служби.

Документи приймаються до  15 січня 2018 року.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

38100, Полтавська обл.,
м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40                                 час проведення 09.30
 23 січня 2017 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Соліманзадех Олеся Олексіївна

телефони для довідок: (05353) 3-13-46

e-mail: zinkyvorgkadri@ukr.net

Кімната № 87,  щодня з 8.00 до 17.15 хвилин,
в п’ятницю з 8.00. до 16.00 години, обідня перерва з 12.00 до 13.00, крім вихідних днів

Кваліфікаційні вимоги

1.

Вища, не нижче ступеня  молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи

Не потребує

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

Професійні та технічні знання

Знати та вміти застосовувати законодавчі та нормативно-правові акти.

Володіння стилістикою офіційних документів і дотримування правил діловодства.

Інші знання та вміння відповідно до Положення про відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації та посадової інструкції.

Технічні вміння

Вміння використовувати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення на рівні досвідченого користувача;

використовувати офісну техніку.

3.

Сприйняття змін

Здатність приймати зміни та змінюватись.

4.

Командна робота та взаємодія

Вміння працювати в команді;

вміння ефективної координації з іншими;
вміння надавати зворотний зв'язок.

5.

Особистісні компетенції

Відповідальність;

системність і самостійність в роботі;

уважність до деталей;

наполегливість;

орієнтація на обслуговування;

вміння працювати в стресових ситуаціях.

6.

Досягнення результатів

Чітке бачення результату;

запобігання та ефективне подолання перешкод.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституція України;

- Закон України «Про державну службу»;

- Закон України «Про запобігання корупції»;

- Закон України «Про місцеві державні адміністрації».

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

- Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

- Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»;

- Закон України «Про захист суспільної моралі»;

- Постанова Кабінету Міністрів України
 від 4 січня 2002 р. № 3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет   інформації про діяльність органів виконавчої влади».

- Закон України «Про військовий обов'язок і військову службу».

Перший заступник

голови районної державної

адміністрації                                                                          М.І. Хоменко