Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації Полтавської області

Розпорядження голови

районної державної

адміністрації

01.03.2018 № 93

Розпорядження голови райдержадміністрації №93

Умови

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби  категорії  «В» – головного спеціаліста відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації Полтавської області

Загальні умови

Посадові обов’язки

Організовує та контролює роботу, щодо виконання законодавства в галузі освіти.

Забезпечує організацію і контроль виконання державних та регіональних програм з питань освіти.

Надає допомогу керівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в їх управлінській діяльності у відповідності до посадових обов’язків.

Сприяє ефективному функціонуванню мережі  закладів освіти району.

Відповідає за ведення кадрової роботи в галузі освіти району.

Здійснює ведення статистичної звітності в питанні діяльності закладів дошкільної та позашкільної освіти, а також з кадрових питань всіх закладів та установ освіти району.

Забезпечує проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді.

Організовує та контролює роботу, щодо впровадження здорового способу життя серед вихованців та учнів, в закладах освіти району.

Забезпечує організацію проходження профілактичних медичних оглядів працівниками закладів освіти району.

Організовує і контролює дотримання санітарно-гігієнічного режиму в закладах освіти.

Організовує і контролює оздоровлення та організований відпочинок дітей і підлітків закладів освіти.

Виконує інші обов’язки, що виникають в силу виробничої необхідності, за дорученням начальника відділу освіти і не суперечать чинному законодавству.

Умови оплати праці

Згідно із штатним розписом та відповідно до Закону України «Про державну службу».

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.
2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
4. Копія (копії) документу (документів) про освіту.
5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
6. Заповнена особова картка встановленого зразка.
7. Декларація кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за попередній рік.

Термін прийняття документів – 15 календарних дні з дня оприлюднення інформації  про проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства з питань державної служби.

Документи приймаються до 15 березня
 2018 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу

38100, Полтавська обл.,
м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40                                 час проведення 09.30

22 березня 2018 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Соліманзадех Олеся Олексіївна

телефони для довідок: (05353) 3-13-46

e-mail: zinkyvorgkadri@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

1.

Вища, не нижче ступеня  молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи

Не потребує

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

Професійні та технічні знання

Знати та вміти застосовувати законодавчі та нормативно-правові акти.

Володіння стилістикою офіційних документів і дотримування правил діловодства.

Інші знання та вміння відповідно до  Положення про загальний відділ апарату райдержадміністрації та посадової інструкції.

Технічні вміння

Вміння використовувати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення на рівні досвідченого користувача;

використовувати офісну техніку;

вміння працювати з нормативно-правовою базою «Законодавство України».

3.

Сприйняття змін

Здатність приймати зміни та змінюватись.

4.

Командна робота та взаємодія

Вміння працювати в команді;

вміння ефективної координації з іншими;

вміння надавати зворотній зв’язок

5.

Особистісні компетенції

Відповідальність;

системність і самостійність в роботі;

уважність до деталей;

наполегливість;

ініціативність;

орієнтація на саморозвиток;

орієнтація на обслуговування;

вміння працювати в стресових ситуаціях.

6.

Досягнення  результатів

Чітке бачення результату;

Запобігання та ефективне подолання перешкод.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституція України;

- Закон України «Про державну службу»;

- Закон України «Про запобігання корупції»;

- Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;

- Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

- Закон України «Про освіту»;
- Закон України «Про загальну середню освіту»;

- Закон України «Про дошкільну освіту»;

- Закон України «Про позашкільну освіту»;

- інші нормативно-правові акти в галузі освіти.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                     А.В. Водолага