Зустріч з платниками єдиного податку

Зустріч з платниками єдиного податку

Сьогодні, 12 червня,  за участі Зіньківського міського голови Максименка С.М. , голови  райдержадміністрації Хорошуна Г.Г. , начальника Зіньківської ДПІ Гадяцького управління ГО ДПС в Полтавській області Масюка Ю.І. та директора Зіньківської районної філії Полтавської обласної служби зайнятості Коршака О.М. відбулася зустріч з підприємцями - платниками єдиного податку в м.Зіньків.

Метою даного зібрання було обговорення питання про стан сплати податків фізичними особами-підприємцями, платниками єдиного податку І та ІІ групи, а також  послаблення податкового навантаження на період карантину.

Після розгляду та обговорення даного питання присутні підприємці отримали обгрунтовані відповіді від керівників відповідних служб району та висунули пропозицію щодо створення дієвої ради підприємців міста.

Наприкінці зустрічі було прийнято рішення розглянути звернення підприємців щодо зменшення ставок єдиного податку на період карантину на засіданні  постійної комісії з питань бюджету, планування соціально – економічного розвитку та інвестицій.