Зіньківське бюро правової допомоги налагоджує спільну роботу з органами пробації

Зіньківське бюро правової допомоги

налагоджує спільну роботу з органами пробації

виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Іриною Яненко.

Метою зустрічі стало обговорення питання налагодження співпраці щодо встановлення спільної та скоординованої роботи для забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги засуджених. Результатами заходу стала домовленість про проведення спільних заходів з правової освіти, спрямованих на підвищення правової свідомості засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та реалізацію ними права на безоплатну правову допомогу.

Скористатися правом на безоплатну правову допомогу громадяни можуть, звернувшись до Зіньківського бюро правової допомоги за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 64, тел.: 3-34-74, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).