111

Зіньківська районна державна адміністрація звертається до громадян з приводу обережного поводження з вогнем

Зіньківська районна державна адміністрація
звертається до громадян з приводу обережного поводження з вогнем

З початку пожежонебезпечного періоду 2019 року на території Зіньківського району зареєстровано більше 20 випадків пожеж в екосистемах (спалювання сміття, сухої рослинності). Тільки за період з 1 квітня по 8 квітня 2019 року виникло 13 пожеж на відкритих територіях району.

В черговий раз звертаємося до населення, не спалюйте сміття на городах та суху траву на відкритих територіях. Ці необдумані дії вкрай небезпечні, що приводять до виникнення пожеж у приватних житлових, господарських спорудах та на дачних садибах. Трава та сміття легко займаються від сірника або недопалка, а полум’я швидко розповсюджується на значні території. Якщо під час відпочинку на природі, або знаходячись на присадибній чи дачній ділянці помітили безупинне розповсюдження вогню — негайно повідомте до пожежно-рятувальної служби за номером 101.

Бережіть природу, своє здоров’я і життя!

ПАМ’ЯТКА ВИПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ

ПАМ’ЯТКА ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ