Зі святом знань!

Дорогі учні,  шановні вчителі, батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань! Саме це свято розпочинає новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань та нових звершень.

Особливим цей день стане для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше завітають до класних кімнат. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійний шлях.

Найщиріші слова подяки за щоденну напружену та титанічну працю – вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

Бажаю Вам, дорогі друзі, здоров'я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих!

Виконуючий обов’язки голови

районної державної адміністрації