Засідання колегій райдержадміністрації

22 червня під відбулося чергове засідання колегії Зіньківської районної державної адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Геннадій Хорошун. Участь у даному засіданні взяли: міський голова Сергій Максименко, голова районної ради Сергій Нерозя, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та спеціалізованих служб району.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про вдосконалення роботи ЦНАП при Зіньківській районній державній адміністрації, доповідач Віта Павлівна Дахно - начальник, адміністратор Центру надання  адміністративних послуг при Зіньківській райдержадміністрації.

2. Про епідемічну ситуацію на території району в умовах послаблення протиепідемічних заходів та дотримання карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19.  Присутніх інформував Віталій Миколайович Суконька  - головний спеціаліст, уповноважена особа з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної державної адміністрації.

За підсумками розгляду та обговорення даних питань було дано доручення голови райдержадміністрації, які направлені відповідальним виконавцям.