З нагоди Міжнародного дня захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято й дорослих – усіх, хто завжди поряд із дітьми, хто щодня піклується про них, допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ.
Це свято ще раз нагадує всім нам про найсвятіший обов’язок – оберігати наших дітей, дбати про всебічний розвиток їхніх інтересів та здібностей, забезпечувати їм належні умови для щасливого та безтурботного життя. Бо діти – наш найцінніший скарб, наша радість та наше майбутнє. Дитина має право на проживання в родині. Але доля складається по різному. Завданням служби у справах дітей райдержадміністрації є забезпечення проживання кожної дитини в сімейному оточенні.
Усиновлення дитини, влаштування під опіку чи піклування, створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу для працівників служби у справах дітей завжди радісна і хвилююча подія. Ми горді за тих людей, які виявили бажання взяти в свою родину дитину, яка потребує допомоги. А ще більше ми раді за діток, які знайшли собі тата та маму. Особлива шана тим жінкам, які самі без чоловіків взяли на виховання дітей.
Напередодні свята Міжнародного дня захисту дітей керівником апарату райдержадміністрації спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були відвідані прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу Першотравневої сільської ради. Дітей і батьків привітали з святом, подарували солодощі та подарункові набори.

Також, з нагоди даного свята, бібліотеками Зіньківської центральної бібліотечної системи, в онлайн просторі (блоги, сторінки бібліотек в соцмережах), будуть проведені наступні заходи:
Зіньківська РБД – літературна онлайн вікторина «Дитинства яскравого мить»;
Проценківська б/ф – онлайн мандрівка «Яскраві барви дитинства»;
Бобрівницька б/ф – святкова акція дитячих світлин «Світлішає на світі, коли сміються діти»;
Власівська б/ф – селфі-акція «Читання – теж імідж»;
Покровська б/ф - віртуальна виставка-подорож «Казковий світ дитинства»;
Великопавлівська б/ф – літературна Інтернет-вікторина «Любий читачику, часу не гай: літо прийшло – книги читай»;
Лютенськобудищанська б/ф – флешмоб «Посмішка моєї дитини»;
Волошківська б/ф - онлайн година розваг «Лабіринт дитинства»;
Шилівська б/ф – онлайн калейдоскоп «Дитячий світ, побачений у книгах»;
Човно-Федорівська б/ф – віртуальний калейдоскоп дитячих поробок та малюнків «Ось ми і дочекались літа, перше червня - ваша втіха, бо цей день у всьому світі приурочили вам, діти!».
До відзначення Міжнародного Дня захисту дітей (01.06.2020) методисти сектору культурно-освітньої роботи КЗ «Районний будинок культури» підготували:
- відео-привітання з творчого архіву за участю вихованців КЗ «Районний будинок культури»;
- фотоконкурс «Селфі з моїм домашнім улюбленцем»;
- яскравий марафон «Дитинство моє золоте» за участю фото світлин з дитячих творчих колективів, а саме: «зразкового» хореографічного колективу «Спалах», студії спортивного бального танцю «Авіа Денс», вокального ансамблю «Веселі нотки», учасників художньої самодіяльності.