З нагоди Дня усновлення

30 вересня в Зіньківській районній державній адміністрації відбулися святкові заходи з нагоди Дня усиновлення. Прийомних батьків та батьків – вихователів привітали голова Зіньківської районної державної адміністрації Геннадій Хорошун,начальник служби у справах дітей Полтавської обласної державної адміністрації Ірина Фоменко, працівники служби у справах дітей Зіньківської районної державної адміністрації, Зіньківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області.

За  багаторічний особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту дітей, відданості справі та до Дня усиновлення    їх було нагороджено грамотами Зіньківської районної державної адміністрації, вручено квіти та  цінні подарунки.

До перегляду присутнім було представлено  емоційне відео «12 історій із життя прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу Зіньківського району», яке  дало змогу познайомитися ближче з тими хто вже пройшов шлях виховання дітей і знає, що  шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця. Слухаючи історії про виховання дітей та спостерігаючи за їхнім життям  стає зрозумілим, що батьки здійснюють життєвий подвиг. Адже виховати дитину-сироту або  дитину, позбавлену батьківського піклування, в першу чергу - означає проявити милосердя, відкрити дитині своє серце, розділити з нею свою любов і душевне тепло. Тож ці люди  заслуговують на повагу та пошану оточуючих.