З нагоди Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 1941 року назавжди лишиться в українській історії як одна з найбільш трагічних дат. Мільйони загиблих, десятки мільйонів скалічених життів – саме такою є ціна, яку заплатили українці за участь у Другій світовій війні.

Ця трагедія торкнулася майже кожної української сім’ї, зламала мільйони людських доль.

Сьогодні, біля Меморіалу Вічної Слави у м.Зіньків, відбулося покладання квітів, участь у якому взяли:  голова райдержадміністрації Геннадій Хорошун, міський голова Сергій Максименко, заступник голови районної ради Сергій Загорулько,  голови рад районної та міської організацій ветеранів Володимир Прислонський та Сергій Мурадян, а також жителі району.

Зіньківський міський голова наголосив, що наш обов’язок – пам’ятати ті страшні події та бути навіки вдячними за приклад сміливості, мужності й відваги, а також закликав учасників заходу вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.