З нагоди Дня медичного працівника

Щороку, у третю  неділю червня, ми відзначаємо свято тих, хто допомагає людині, лікує її, рятує і бореться за її життя – День медичного працівника. Цього року, це свято по-особливому значиме, адже в умовах пандемії коронавірусу, саме медичні працівники знаходяться на передовій боротьби з COVID-19.
Напередодні професійного свята, 19 червня, зі словами вдячності  та поваги до медичних працівників Зіньківщини звернулися керівники району: голова районної державної адміністрації Хорошун Геннадій Григорович, міський голова Максименко  Сергій Миколайович, заступник голови районної ради Загорулько Сергій Васильович.
За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, надання населенню кваліфікованої медичної допомоги та з нагоди професійного свята кращих працівників галузі охорони здоров’я Зіньківщини нагородили грамотами Зіньківської  районної ради та районної державної адміністрації, а також подяками Зіньківської міської ради.
З вітальними словами до колег звернулися т.в.о. директора КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» Олександр Безпалий та директор КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Андрій Рись, які також відзначили ряд медичних працівників грамотами.
А артисти КЗ «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області привітали медичних працівників району запальними піснями.