З нагоди Дня Конституції України

З нагоди Дня Конституції України

26 червня, напередодні Дня Конституції України, біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся урочистий мітинг, участь у якому взяли керівники району,  працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

З вітальними словами до присутніх звернулися:міський голова Сергій Максименко, голова райдержадміністрації Геннадій Хорошун та заступник голови районної ради Сергій Загорулько. Геннадій Григорович зазначив:  «Перед усіма нами, як громадою, так і владою, стоїть важливе завдання: об’єднати зусилля і самовіддано працювати на благо нашої  держави, адже разом нам вдасться досягти поставленої мети. В цей день, від щирого серця бажаю злагоди, добробуту, процвітання та світлого майбутнього в кожну домівку. Зичу вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та звершення усіх планів заради реалізації принципів Основного Закону та світлого майбуття нашої держави!».

Наприкінці мітингу учасники даного заходу  поклали квіти до підніжжя Великому Кобзареві.