З нагоди Дня державної служби

З нагоди Дня державної служби

23 червня у залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби.

На початку урочистостей з вітальними словами до усіх присутніх державних службовців звернувся голова райдержадміністрації Геннадій Хорошун. У своєму зверненні він відмітив, що виконання державних справ – це велика відповідальність, оскільки суспільство покладає на державних службовців особливо важливі функції, довіряє вирішувати найскладніші державні завдання. Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей. Геннадій Григорович подякував усім державним службовцям за  плідну працю на ниві служіння народу, побажавусім добра, здоров’я, невичерпної енергії та нових звершень в ім’я розквіту Зіньківщини.

Теплі слова на адресу державних службовців прозвучали й від голови районної ради Сергія Нерозі та Зіньківського міського голови Сергія Максименка.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби, кращих працівників було нагороджено спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, а також почесними грамотами Зіньківської міської ради.

Наприкінці заходу, з професійним святом, державних службовців Зіньківщини привітали артисти КЗ «Районний будинок культури»  Зіньківської районної ради Полтавської області.