З Днем працівників освіти!

Шановні працівники освіти району!

Прийміть найщиріші вітання з Днем вчителя! Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини. Своїми здобутками ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, за ваш ентузіазм і натхнення в роботі.

Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло, щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди вашим родинам!

Виконуючий обов’язки

голови райдержадміністрації