111

З Днем пам’яті та примирення і 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Версія для друкуВерсія для друку

Дорогі визволителі, ветерани Великої Вітчизняної війни,
шановні  земляки!

 

Сердечно вітаю вас з величними святами – Днем пам’яті та примирення і 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У цей святковий день ми вшановуємо мужність і хоробрість нескорених воїнів, котрі пройшли пекло війни і принесли найдорожче – перемогу, схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полі битви, віддаємо шану всім тим, хто підіймай Вітчизну з руїн у важкі післявоєнні роки. Доземно вклоняємося подвигу всіх, хто боронив нашу землю від ворогів. Ви навчили нас головному – жити гідно, любити свою землю, захищати її та цінувати мир.

Щиро бажаю вам, дорогі зіньківчани, насамперед віри та щирого переконання у світлому майбутньому нашої рідної України. Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасатиме вогник надії та любові, терпимості та порозуміння один до одного. Зичу всім міцного здоров’я, бадьорості духу, наснаги,  тепла і затишку в родинах. Я вірю, що українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ, за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини! З Днем Великої Перемоги!

 

Виконуючий обов’язки
голови райдержадміністрації

А.В. Водолага

 

Наверх ↑