З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Шановні зіньківчани та гості нашого краю!

Щиро вітаю вас із національними святами нашої державності — Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Прапор є одним з трьох офіційних державних символів. Жовто-блакитний стяг України символізує велику працю нашого народу. День Незалежності України – знаменний день демократії та громадської злагоди нашого народу. Це свято відтворює духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної держави.

Дорогі земляки, бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Виконуючий обов’язки голови

районної державної адміністрації