Вітали медиків району!

Вітали медиків району!

Традиційно, у третю неділю червня відзначають День медичного працівника. І сьогодні, напередодні свята, більшість медпрацівників змінили свої білі халати на святкові сукні та костюми – адже з професійним святом їх вітали керівники району і міста.

З поздоровленнями до медичних прицівників району звернулися:  виконуючий обов’язки голови районної  державної адміністрації  А.В.Водолага,   голова Зіньківської районної ради  С.В. Нерозя , секретар міської ради В.М. Чикало.

Високий кваліфікаційний рівень  лікарів зіньківського краю також відзначили головний лікар комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Рись  та головний лікар Зіньківської центральної районної лікарні Олександр Безпалий.

У ході врочистості за сумлінну та самовіддану працю кращих медичних працівників району нагороджено грамотами.

Керівники району привітали присутніх з наступаючим професійним святом,побажали всім працівникам медицини міцного здоров'я, благополуччя в родинах, щоб їхня праця збагачувалася  добрими справами, а кожен прожитий день сповнювався гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашого району.