Відновлено діяльность аптеки №24 ПОКП «Полтавафарм» у м.Зіньків

24 червня під керівництвом голови райдержадміністрації Геннадія Хорошуна відбулася робоча зустріч з питання діяльності аптеки №24 ПОКП «Полтавафарм» у м.Зіньків. До обговорення даного питання також долучилися Зіньківський міський голова Сергій Максименко та заступник голови районної ради Сергій Загорулько.

Проблеми функціонування підприємства розпочалися ще у 2019 році. Така потужна, зручна та звична для зіньківчан установа фактично дійшла до межі банкрутства (виникла заборгованість по виплаті заробітної плати, комунальних платежів).

Перспективи діяльності та подальша доля Аптеки №24 неодноразово обговорювалося керівництвом району. Сьогодні ж, для вирішення даного питання, до райдержадміністрації завітала заступник директора з комерційних питань ПОКП «Полтавафарм» Кірєєва Олена Василівна, яка повідомила, що в даний час відбувається аудит фінансової та господарської діяльності даної аптеки, проте,  вже з 22 червня 2020 року до неї завезено наркотичні засоби та психотропні речовини. З 10-15 липня цього року  планується поставка препаратів інсулінового ряду для хворих на цукровий діабет та медикаментів загального призначення. Також, в подальшому, планується відновлення роботи аптечних пунктів при ФАПах та амбулаторіях району.