Відбувся урочистий мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення Зінькова від німецько-фашистських загарбників та Дня міста

6 вересня відбувся святковий захід з нагоди 75-ї річниці визволення Зінькова від німецько-фашистських загарбників та Дня міста. Урочистою ходою, по головній вулиці міста і до Меморіалу Вічної Слави, пройшлися керівництво району та міста, представники управлінь та відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій району.

Традиційно відкрив і вів мітинг міський голова Сергій Миколайович Максименко. Також з вітальними словами до присутніх звернулися виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Анатолій Володимирович Водолага, який закликав вшанувати пам'ять воїнів-визволителів хвилиною мовчання, заступник голови районної ради Сергій Васильович Загорулько, Зіньківський районний військовий комісар Олег Миколайович Івахнов, учень Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Андрій Мільченко, голова ради районної організації ветеранів Володимир Петрович Прислонський, який разом зі словами привітань та подяки звернувся до присутніх віршованими рядками «Немає тих, хто вміє розповісти…».

Гостями сьогоднішнього заходу була делегація з Котелевського району на чолі з головою Котелевської районної державної адміністрації Віктором Павловичем Колосом, яка передала Всеукраїнську Естафету Пам’яті «Слава визволителям України» голові ради районної організації ветеранів Володимиру Петровичу Прислонському. Надалі естафета та її атрибути пройдуть селами Зіньківщини та будуть передані далі у Шишаки.

У своїх промовах керівники побажали присутнім здоров'я, миру, добробуту і благополуччя, злагоди та мирного неба усім Українцям.

На завершення мітингу, керівництво району та міста, присутні поклали квіти до Меморіалу Вічної Слави.