Відбувся спільний відео - семінар з суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері транспорту.

03 листопада 2020 року відбувся спільний відео - семінар з суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері транспорту. У заході взяли участь головний державний інспектор управління Держпраці у Полтавській області Тетяна Жолоб, головний спеціаліст ГУ ПФУ в Полтавській області Ганна Попова, заступник начальника відділу Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Ірина Чуб, та представники підприємств ПРАТ “АТП-15339”, ТОВ “Гарантавтобуд”, ТОВ “АПМ Транс”, ТОВ “СМС Транс”.

Головний державний інспектор управління Держпраці у Полтавській області Т. Жолоб наголосила учасникам відео - семінару на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин,   відповідальності за порушення законодавства про працю  в частині оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання.

Головним спеціалістом ГУ ПФУ в Полтавській області Г. Поповою під час заходу було зосереджено увагу слухачів на важливості офіційного працевлаштування, яке безпосередньо впливає на право призначення та розмір майбутньої пенсії. Учасникам семінару розповіла про функціонування порталу електронних послуг Пенсійного фонду, за допомогою якого кожен може дистанційно, без відвідування  сервісного центру  контролювати свої особисті дані, замовляти та отримувати довідки, подавати документи  на призначення чи перерахунок пенсії у зручний для нього час.

Заступник начальника відділу Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості І. Чуб охарактеризувала місцевий ринок праці та ознайомила учасників семінару із адресними соціальними послугами служби зайнятості, також вказала на важливість координації спільних дій органів місцевої влади щодо подальшої легалізації «тіньової» зайнятості.

По закінченню семінару платникам рекомендовано безперечно дотримуватися вимог трудового законодавства в частині укладання трудових відносин.

Головний спеціаліст  відділу

забезпечення наповнення бюджету №3

ГУ ПФУ в Полтавській області                                             Г. Попова

Головний державний інспектор