Відбулося звітування міського голови перед територіальною громадою і депутатів Зіньківської міської ради перед виборцям

На 29-й сесії Зіньківської міської ради було прийнято рішення про те, що відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 1, 2, 5 статті 16 Закону України «Про статус  депутатів

місцевих рад», пункту 4 статті 35 та статті 29 Регламенту Зіньківської міської ради, розділів 2, 3, 4 Положення про звітування Зіньківського міського голови та депутатів міської ради, закріпленого у Статуті Зіньківської територіальної громади, в лютому місяці необхідно провести звітування міського голови перед територіальною громадою і депутатів Зіньківської міської ради перед виборцями.

Захід був анонсований у місцевих ЗМІ і соціальних мережах та в численних оголошеннях по місту з інформацією, що 8 лютого відбудеться відкрита зустріч Зіньківського міського голови Сергія Максименка і депутатів міської ради з громадою міста, на якій вони звітуватимуть про свою роботу за 2017 рік.

У зал засідань районної ради та райдержадміністрації прийшло більше восьмидесяти зіньківчан.

Майже дві години тривала відкрита зустріч. Основні показники результатів роботи міського голови за 2017 рік про свою роботу з виконання повноважень вміщено на цьому сайті, у попередньому матеріалі новин – «Зіньківська міська рада в цифрах і фактах за 2017рік».

По закінченні 50-хвилинного звіту Сергій Миколайович відповів на запитання присутніх, найактивнішими з яких були П.Є.Василинка, О.С.Хоружий, В.П.Прислонський, О.В.Рудь. Вони не лише ставили питання голові, а й висловили конструктивні пропозиції розвитку нашого міста.

На відкритій зустрічі також було проведено звітування депутатів перед виборцями.

Слід наголосити, що у цьому році всі двадцять шість депутатів Зіньківській міської ради сьомого скликання підготували звіти про свою роботу за 2017 рік.

Джерело: http://misto-zinkiv.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1245:2018-02-10-13-55-18&catid=43:2011-12-30-09-43-02&Itemid=50