Відбулося засідання ТЕБ та НС

Відбулося засідання ТЕБ та НС

16 березня під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Панченка відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1.Про затвердження персонального складу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

2. Про недопущення випадків занесення та поширення захворювань, спричинених новим коронавірусом 2019-nCov на території Зіньківського району.

3. Про визначення місця для обсервації громадян з метою недопущення випадків занесення та поширення захворювань, спричинених новим коронавірусом 2019-nCov на території Зіньківського району.

4. Про забезпечення заходів індивідуального захисту (ЗІЗ) медичних працівників, лікарської призовної комісії, працюючого персоналу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району.

Детально обговоривши та розглянувши нагальні питання члени комісії прийняли відповідні рішення, які направлені відповідальним виконавцями.