З метою забезпечення сталого розвитку Полтавської області та створення сприятливого середовища для інноваційної діяльності, в 2019 році рішенням пленарного засідання 29 сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання була затверджена Стратегія регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки (далі – Стратегія розвитку), яка визначає основні пріоритети та напрямки розвитку Полтавщини.

Проте час не стоїть на місці. В 2020 році перед нами постали нові виклики, зокрема в галузі охорони здоров’я, що пов’язано із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Введення карантинних заходів безпосередньо вплинуло на економічне становище області, зайнятість населення, стабільну роботу підприємств області. Крім цього, перед нами постали нові завдання від Уряду, профільних міністерств та відомств. Також у 2020 році завершується реформа децентралізації, а відповідно розвиток області маємо планувати в умовах тісної співпраці з об’єднаними громадами. Тому є доцільним переглянути даний програмний документ та внести до нього відповідні змін та доповнення.

Так, відповідно до даного розпорядження, доручено всім керівникам структурних підрозділів:

• створити та затвердити в установленому порядку цільові (тематичні) підгрупи з розробки пропозицій до Стратегії;
  • в обов’язковому порядку ввести до складу цільових підгруп депутатів обласної ради та експертів з профільних питань;
  • розробити та затвердити графіки засідань підгруп.

Результати роботи цільових підгруп потрібно надати Департаменту економіки для розгляду робочої групи з розробки Стратегії та забезпечення внесення відповідних змін до Стратегії, подання її на затвердження на розгляд чергової сесії облради.

Засідання робочих груп обов’язково мають бути відкритими, публічними та висвітлюватись в засобах масової інформації.

Загалом ми маємо розуміти чого досягне наша область по завершенню 2027 року.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА