Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації

виплати заробітної плати та  зайнятості населення

14.07.2017 року відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та  зайнятості населення, на якому розглядалося питання  щодо підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині

мінімальної заробітної плати району. Жолоб Т.І., головний державний інспектор Управління держпраці  у Полтавській області проінформувала присутніх про новий Порядок здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю  згідно постанови КМУ № 295 від 26 квітня 2017 року та про відповідальність за порушення вимог трудового законодавства.

На засідання були запрошені головний бухгалтер СБК «Бір» - Шолупенко О.В., головний бухгалтер Опішнянського МІПП – Іванова О.І.,  директор СБК «Благовість» - Яременко О.І., які  повідомили членам робочої групи  про те, що наймані працівники не отримують мінімальної заробітної плати, так як працюють неповний робочий день.

Підводячи підсумки, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Водолага А.В. наголосив на тому, що головним бухгалтерам підприємств, установ та організацій при подачі місячної  звітності до Зіньківського відділення Гадяцької ОДПІ не забувати (при необхідності) проставляти ознаку «неповний робочий час».