Відбулося засідання МКМР

16 вересня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Миколи Хоменка відбулося засідання Зіньківської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1.Про реалізацію заходів передбачених Програмою правової освіти населення району на 2016-2020 роки та освоєння коштів даної Програми, інформував заступник голови районної державної адміністрації, голова Зіньківської МКМР з правової освіти при Зіньківській райдержадміністрації  Микола  Хоменко.

2. Про підсумки роботи відділу «Зіньківське бюро правової допомоги» Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, доповів начальник даного відділу  Сергій Корнійко.

3.Про діяльність Зіньківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації»  у Полтавській області, інформувала інспектор Зіньківського РС філії Державної установи «Центр пробації»  у Полтавській області Інна Пазинич.

4. Про реалізацію державної політики соціального захисту учасників антитерористичної операції. Надання адресної соціальної допомоги та підтримки сім’ям та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, в тому числі сім’ям військовослужбовців, демобілізованих із зони проведення антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам, інформацію надав начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації ВікторПівень.

5. Про організацію правовиховної та право освітньої роботи в навчальних закладах району, доповіла  методист КУ «Зіньківський районний методичний центр» Любов Благадир.

Учасники засідання детально обговорили наявні питання, проблеми,які виникали та план  дій задля подальшої продуктивної роботи районної МКМР з правової освіти населення.