Відбулося засідання ДНПК

Відбулося засідання ДНПК

28 січня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Хоменка відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Зіньківській райдержадміністрації  (ДНПК). На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про недопущення виникнення та розповсюдження пташиного грипу на території Зіньківського району.

2. Про проведення протягом І кварталу 2020 року позапланових заході державного ветеринарно-санітарного контролю (нагляду) щодо суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з вирощуванням, утриманням та реалізацією живої птиці на предмет дотримання біобезпеки з метою недопущення поширення збудника грипу птиці.

З даних питань інформував начальник Зіньківського районного управління Головного управління Держспоживслужби в Полтавській області Станіслав Мороз.

Заслухавши та детально обговоривши надану інформацію члени комісії прийняли відповідні рішення, які направлені для подальшого виконання.