Відбулося відправлення призовників на строкову військову службу

Відбулося відправлення призовників на строкову військову службу

Сьогодні, 16 червня, у Зіньківському районному військовому комісаріаті відбулося відправлення 10 строковиків, які поповнять лави Збройних Сил України.

У зв’язку з корона вірусною інфекцією COVID-19, цьогорічний весняний призов має свої особливості: проведення тестування, температурного скринінгу, дотримання соціальної дистанції. Тому, відповідно до визначеного порядку, призовники пройшли обов’язкове тестування на COVID-19, методом імуноферментного аналізу (ІФА), та лише після отримання негативних результатів відбулося відправлення майбутніх солдатів до військових частин.

Зі словами підтримки до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко та Зіньківський районний військовий комісар Олег Івахнов. Вони побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів,  з честю та гідністю виконати обов’язок захисника України, а також подякували батькам за гідно вихованих синів.