Відбулася нарада у райдержадміністрації

Відбулася  нарада у  райдержадміністрації

10 липня відбулася  нарада  у райдержадміністрації. Нараду провів виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації  А.В.Водолага.

Перед розглядом питань порядку денного виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Водолага А.В. та військовий комісар Зіньківського районного

військового комісаріату Івахнов О.М. вручили почесну відзнаку обласної ради — нагрудний знак “За вірність народу України” ІІ ступеню військовослужбовцю ЗСУ Калапачу Констянтину Богдановичу, 1990 року народження, мешканцю с. Шилівка Зіньківського району,  за особливі мужність і героїзм, вірність військовій присязі, проявлені при виконанні бойових завдань під час проведення АТО на сході України, вагомий особистий внесок у захист територіальної цілісності та суверенітету України.

Згідно з порядком денним розглянуто  наступні питання:

1. Про роботу ЦНАПу при Зіньківській районній державній адміністрації у І півріччі 2017 року відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» (зі змінами).

2. Про  роботу із зверненнями  громадян  головного лікаря центральної районної лікарні, Високівського, Покровського сільських голів  відповідно до вимог  Указу Президента України  від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо  забезпечення  реалізації та гарантування  конституційного права на  звернення до  органів державної влади  та органів місцевого самоврядування» за І півріччя 2017 року.

3. Про стан виконання актів і доручень Президенті України , Кабінету  Міністрів України, центральних органів  виконавчої влади, розпоряджень і доручень  голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками червня 2017троку.