Відбулася нарада

Сьогодні, 6 листопада, під керівництвом голови райдержадміністрації Геннадія Хорошуна відбулася нарада, участь у якій взяли: Зіньківський міський голова Сергій Максименко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та голови сільських рад району.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про підведення підсумків виборів до Зіньківської ОТГ та Опішнянської ОТГ, інформувала начальник відділу Державного реєстру виборців апарату  райдержадміністрації Ірина Калініченко.

Учасники зібрання привітали з перемогою на чергових місцевих виборах нинішнього Зіньківського міського голову Сергія Максименка, який, в свою чергу, подякував присутнім за довіру  та закликав сільських голів до співпраці у вирішенні питань щодо передачі повноважень та формування новоствореної Зіньківської ОТГ.

2. Про стан виконання бюджету району за 9 місяців 2020 року, доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько.

3. Впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування відповідно до проєкту Закону України №3651. Інформацію з даного питання надав керівник апарату райдержадміністрації  Анатолій Водолага.

Наприкінці, учасники наради  детально обговорили алгоритм дій щодо роботи Зіньківської об’єднаної територіальної громади після проведення першої сесії депутатів міської ради , відповідно до вищезазначеного законопроєкту.