Відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації

15 червня під керівництвом  голови райдержадміністрації Геннадія Хорошуна відбулася апаратна нарада, участь у якій взяли: Зіньківський міський голова Максименко С.М., голова районної ради Нерозя С.В., заступник голови райдержадміністрації Хоменко М.І., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та спеціалізованих служб району.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про початок літньої оздоровчої компанії та організацію роботи  пришкільних таборів відпочинку у Зіньківському районі в 2020 році, доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно.

2. Про стан виконання Указу Президента України від 22.10.2012 року № 609/2012 «Про національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року», інформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Рись.

3. Про організацію соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсіч і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, надав інформацію начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Півень.

4. Про підсумки проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу в квітні-травні 2020 року, доповів головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Омельченко.

5. Про підготовку та відзначення в районі Дня Конституції України та  Дня молоді, інформувала завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації  Людмила Кімлик-Яроха.

6. Про роботу із зверненнями громадян Пишненківського, Попівського сільських голів відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи  щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за  2019 рік та І квартал  2020 року, прозвітували голова Попівської сільської ради Надія Мартосенко та голова Пишненківської сільської ради Віталій Шум.

Розглянувши та детально обговоривши дані питання, наприкінці наради було дано доручення голови райдержадміністрації, які направлено для подальшого виконання відповідальним виконавцям.