В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. Одним із перших прикладів добровольства можна вважати Запорозьку Січ – воєнізовану структуру з добровольчих батальйонів, які століттями боронили Україну.

Під час Другої світової війни добровольці знову першими стали на захист Вітчизни.

Та найновіший приклад конфлікт на сході України, у якому брали участь майже 40 добровольчих батальйонів.

Вітаємо зі святом усіх, хто свідомо, за покликом власного серця, став на захист своєї Батьківщини!

Схиляємо голови в пам'ять про загиблих!

Сьогодні, керівники району, міста та представники громадськості вшанували хвилиною мовчання добровольців, які віддали своє життя за незалежність України, та поклали квіти до пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції.

Джерело: Зіньківська міська рада