«В степу безкраїм за Уралом»

Версія для друкуВерсія для друку

 «В степу безкраїм за Уралом»

     9 лютого 2018 року, в перше на Зіньківщині, за ініціативи Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації та підтримки голови облдержадміністрації В.А. Головка була представлена моновистава у жанрі літературно-музичного монтажу - «В степу безкраїм за Уралом», що була створена у 2014 році до 200-річчя від дня

народження Тараса Шевченка. Автор ідеї, режисер та виконавець головної ролі народний артист

України Василь Голуб, який є провідним актором Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Миколи Гоголя, і працює у цьому творчому закладі з 1971 року. 
     Протягом багатьох років прекрасна акторська і вокальна підготовка зробили його незмінним виконавцем головних ролей драматичного і музичного репертуару. 
Маючи широку палітру акторський творчих робіт та багаторічний досвід, митець відчув у собі сили створити авторську ґрунтовну роботу за творами Тараса Шевченка.
     Моновистава «В степу безкраїм за Уралом» стала втіленням тих пророчих слів, які майже два століття тому виголошував Шевченко. Минають роки, але й сьогодні для українського народу актуальними є заклики Великого Кобзаря «порвати кайдани», «обійнятися», помолитися і далі боронити свою країну, бути патріотами і знати, що наш народ має своїх героїв, має волю до життя.
Актуальність Шевченкового слова підтверджувалася схвальними відгуками глядачів і сльозами в їхніх очах .
По закінченню моновистави актору вручили квіти від керівників району.
     Зі словами вдячності за такий щедрий творчий дарунок до автора, Народного артиста України Василя Голуба, звернулась начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Л.А. Кімлик-Яроха. Вона подякувала актору за цю незабутню зустріч з професійним митцем.

Джерело:https://www.facebook.com/groups/621967501342096/?multi_permalinks=708174516054727%2C707943692744476&notif_id=1518195090966619&notif_t=group_activity&ref=notif

Наверх ↑