Урочистий мітинг на Меморіалі Вічної слави

Урочистий мітинг на Меморіалі Вічної слави

6 вересня , у місті Зіньків,  відбувся урочистий мітинг на Меморіалі Вічної слави, з нагоди Дня міста та  74–ї річниці його визволення від німецько-фашистських загарбників. У заході взяли участь керівництво  міста,  представники органів місцевого самоврядування, відділів та служб райдержадміністрації, працівники

установ, організацій,  жителі міста.

Із вітальним словом до присутніх звернулися виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації А.В. Водолага,Зіньківський міський голова С.М. Максименко, голова районної організації  ветеранів В.П.  Прислонський, виконуючий обов’язки військового комісара Зіньківського районного військового комісаріату С.М. Влох, від молоді слово надали учневі  школи №2 м. Зіньків, слідопиту Семенову Антону. Вони подякували визволителям міста  за самопожертву  та  патріотичну відданість, за захист  рідної землі від злісного ворога – агресора,  за відбудову країни, за приклад мужності, героїзму та цілеспрямованості.

Після хвилини мовчання відбулось покладання квітів до Меморіалу Вічної слави.