Управління Пенсійного фонду України інформує

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні мешканці Полтавщини!

 Широкий спектр пенсійних послуг можна одержати за місцем проживання на віддалених робочих місцях фахівців Фонду

Наразі на Полтавщині діє розгалужена мережа точок обслуговування громадян. І отримати всі пенсійні послуги - від інформаційних до призначення пенсії - можна не лише в сервісних центрах Пенсійного фонду України, які створені в кожному місті та районі області, а й на віддалених робочих місцях, куди фахівці Фонду виїжджають за встановленими графіками.

Віддалені робочі місця - це своєрідні осередки Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, які облаштовані у 58-ми населених пунктах. Зокрема, 25 - у об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) та 33 - у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), селищних та сільських радах, установах, організаціях та підприємствах.

Спочатку на віддалених робочих місцях надавалися лише консультації з питань пенсійного забезпечення. А після того, як Пенсійний фонд України охопив всю мережу обслуговування сучасною комп’ютерною технікою і необхідним програмним забезпеченням, громадяни без необхідності в додатковому зверненні до сервісних центрів мають можливість отримати увесь спектр пенсійних послуг за місцем проживання. У числі послуг, крім різноманітних консультацій, - замовлення пенсійних посвідчень, видача замовлених довідок про доходи пенсіонера та інших довідок з реєстру застрахованих осіб, прийом заяв на зміну способу виплати, доступ до електронних сервісів Фонду тощо.

Отже, мешканці Полтавщини можуть завітати до ЦНАПу, ОТГ, селищної або сільської ради того населеного пункту, де створено робоче місце фахівців Фонду в області.

Ознайомитися з переліком усіх віддалених робочих місць, графіками їх роботи можна на інформаційній сторінці вебпорталу Пенсійного фонду України за посиланням (www.pfu.gov.ua) в розділі «Контакти» та на офіційній сторінці Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області у соціальній мережі Facebook.

P.S. Мешканці Зіньківського району можуть звернутися за пенсійними  послугами на відділене робоче місце, яке знаходиться за адресою; смт.Опішня, вул.Перемоги, 3. Прийом фахівцями фонду здійснюється першого робочого дня кожного місяця з 9.00 до 14.00.

 

Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області

 

Наверх ↑