АТ «Укргазвидобування» в черговий раз надало благодійну допомогу КНП «Зіньківська центральна районна лікарня»

Зіньківський район вдруге отримує допомогу від АТ «Укргазвидобування» для боротьби з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Представники компанії «Укргазвидобування», яка входить до групи «Нафтогаз», передали до КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» 2 системи моніторингу фізіологічних показників (ЕКГ, ЧД, ЧСС, пульсоксиметрія) та більше півтори тисячі якісних костюмів біологічного захисту для лікарів. Отримане обладнання допомагає у виявленні ускладнень від COVID-19 та вже використовується медичними працівниками, а надалі стане інвестицією в медичну інфраструктуру району.

З початку пандемії підприємство вже друге підтримує КНП «Зіньківська центральна районна лікарня». Раніше «Укргазвидобування» передало до медичного закладу засоби індивідуального захисту (костюми біозахисту, респіратори, ізоляційні халати, захисні окуляри), лікарські засоби та медичні відсмоктувачі, призначені для надання невідкладної допомоги хворим із заблокованими дихальними шляхами.

Голова Зіньківської райдержадміністрації Геннадій Хорошун висловив щиру подяку керівництву АТ «Укргазвидобування» за надання благодійної допомоги КНП "Зіньківська центральна районна лікарня".

Ваша підтримка у цей нелегкий час дуже важлива! Вона свідчить про Ваше розуміння масштабу проблеми, яка виникла в країні.