Учасникам АТО вручено свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації - електрогазозварник.

У Зіньківському районі наказом начальника управління соціального захисту населення від 08.06.2018 №34-ОС створено робочу групу з вирішення питань щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

У 2018 році управлінням соціального захисту населення Зіньківської районної державної адміністрації укладено один договір на 10 учасників АТО на суму 41737,16 грн., які з 11.06.2018 року проходили навчання у Полтавському навчальному професійно-технічному комбінаті по професії  електрогазозварник.

По закінченню навчання 20 листопада 2018 року з представниками від Полтавського навчального професійно-технічного комбінату директора Марченка Романа Володимировича та завідуючого курсами по підготовці та підвищення кваліфікації робочих кадрів Черкасова Івана Григоровича, викладача курсів Соць Д.Г. учасникам АТО було вручено свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації - електрогазозварник.