Святкування 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня у 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у місті Зіньків, відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь керівництво району та міста, працівники установ, організацій, жителі району та гості міста.

Відкрив і вів мітинг міський голова Сергій Максименко та надав слово для привітання голові районної ради Сергію Нерозі, який закликав присутніх вшанувати пам’ять воїнів-визволителів та наших земляків, які загинули в Другій Світовій війні хвилиною мовчання. Також до слова запрошувалися виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, Зіньківський районний військовий комісар Олег Івахнов, учень 11 класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Антон Семенов, голова ради районної організації ветеранів Володимир Прислонський.

На святі Перемоги були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни – Вінніченко Василь Михайлович та Федоренко Василь Максимович.

Почесною гостею свята була Марія Олександрівна Акцизнін, з Білорусії, правнучка лейтенанта Акцизніна Михайла Михайловича, який загинув 4 вересня 1944 року, звільняючи Зіньків від загарбників. Вона щиро привітала всіх присутніх та подякувала за можливість знаходитися в місті, яке її прадідусь колись обороняв.

Опісля вітальних слів, відбулася поминальна панахида по загиблих в роки війни та покладання квітів та гірлянд до Меморіалу Вічної Слави.