Створена Рада районного розвитку

Створена Рада районного розвитку

28.11.2018 року відбулось перше засідання Ради районного розвитку, яка  була створена на виконання розпорядження голови Зіньківської районної державної адміністрації від 20.11.2018  № 527.

В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На засіданні було обговорено питання створення ОТГ на території Зіньківського району згідно з перспективним планом на 2019 рік.

Також були надані пропозиції до Перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки. Члени комісії запропонували включити до Перспективного плану наступні проекти:

-  капітальний ремонт приміщення коридору першого поверху головного корпусу Зіньківської центральної районної лікарні по вул. І.Петровського, 21 в м. Зіньків Полтавської області;

- капітальний ремонт хірургічно-травматологічного відділення Зіньківської центральної районної лікарні по вул. І.Петровського, 21 в м. Зіньків Полтавської області;

- капітальний ремонт покрівлі Зіньківського будинку культури по вул. Воздвиженській, 38 в м. Зіньків Полтавської області;

- реконструкція трибун для глядачів на ділянці комунальної спортивної споруди «Зіньківський районний стадіон «Старт» Зіньківської районної ради Полтавської області;

- «Право на безпечне життя» - модернізація комунальної організації «Кирило-Ганнівська місцева пожежна охорона»;

- реконструкція системи гарячого водопостачання Зіньківської ЦРЛ з використанням альтернативних джерел енергії для задоволення санітарно-гігієнічних вимог у лікарні, шляхом встановлення сонячних колекторів.