Служба зайнятості інформує

Служба зайнятості інформує

Протягом січня-квітня 2019 року послугами  Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості скористалися   1175 осіб.

Статус  безробітного на початок року мали 790 осіб. Протягом січня – квітня   2019 року зареєстровано та  надано статус безробітного 385 особам,  що майже відповідає рівню показника аналогічного періоду минулого року.

Станом на 01 травня 2019 року 643 особи мали статус безробітного.

Працевлаштовано за направленням служби зайнятості на вільні та новостворені робочі місця 632 особи, в тому числі 339 осіб, які мали статус  безробітного.

184 роботодавців району подали до служби зайнятості  для укомплектування інформацію про 780  вакансій, з яких 631 було укомплектовано.

Протягом січня-квітня 2019 року  під замовлення роботодавців пройшли професійну підготовку, перепідготовку та підвищили кваліфікацію 192 безробітних .

Чисельність осіб, залучених  до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру складає 286 осіб.

Зіньківська районна філія

Полтавського обласного центру зайнятості