Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Дорогі друзі!

Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота й енергетична безпека нашого краю. Усі здобутки газовиків Зіньківського району – це результат повсякденної невтомної праці колективу, високої організаторської роботи керівників різних ланок, поєднання досвіду ветеранів виробництва з енергією і завзяттям молоді.
Висловлюю щиру вдячність всім працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, які щоденно проявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, забезпечуючи надійну роботу складного технологічного комплексу.
Бажаю всім здоров’я, оптимізму, витримки у нелегкій щоденній праці,професійних успіхів, стабільної роботи, нових трудових звершень.
Нехай свято повнить душу радістю та гордістю за зроблене!

З повагою,
голова Зіньківської районної державної адміністрації Хорошун Г.Г.