Шановні зіньківці!

Шановні зіньківці!
21 листопада ми разом з усією країною відзначатимемо день Гідності та Свободи, день, який воскрешає в пам’яті наших громадян події Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року. Двічі у новітній історії української держави українці виходили на майдани своїх міст, щоб назавжди розпрощатися з пострадянським авторитарним минулим та одіозними політичними практиками. Нажаль, Революція Гідності, завершилася трагічно та переросла у збройну боротьбу за незалежність і самостійність нашої держави.
21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбуття.
Люди, які ціною власного життя змінили історію України, активісти, які полягли на Майдані, були з різних куточків України, різних національностей, різного віку й віросповідання, різних професій. Але їх назавжди об’єднали любов до України та прагнення змінити життя кожного українця на краще.
Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.
Низький уклін українським воїнам, які захищають державний кордон на сході України та Героям Небесної Сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України.
Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.
Слава українському народу! Слава Україні!

З повагою,
голова районної державної