Шановні зіньківці!

Шановні зіньківці!

Сьогодні, 01 жовтня 2020 року, підтверджено у нашому районі 6 нових випадків захворювання коронавірусною інфекцією. З початку карантинних обмежень загалом зареєстровано 33 випадки.

Наразі хворі знаходяться на самоізоляції та перебувають на амбулаторному лікуванні. В осіб, які мали контакти з хворими будуть відібрані біологічні матеріали для проведення дослідження на наявність коронавірусної інфекції.

Закликаю усіх зберігати спокій та вкотре наполегливо прошу Вас проявити соціальну відповідальність, дотримуйтесь карантину, будьте свідомими та у разі появи симптомів респіраторних захворювань, телефонуйте до сімейних лікарів.

Залишайтесь вдома! Адже кожен з нас може бути носієм захворювання не знаючи про це. Залишаючись вдома, можна зменшити коло контактних осіб і швидше запобігти розповсюдженню респіраторного захворювання.

Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!  Ми обов’язково подолаємо це випробування разом та станемо набагато сильнішими!

голова Зіньківської районної державної адміністрації

Геннадій Хорошун