Шановні Зіньківчани та гості нашого краю!

Шановні Зіньківчани та гості нашого краю!

Щиро вітаю вас із національними святами нашої державності — Днем Державного Прапора України та  Днем Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

Незалежність стала найвеличнішим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Незалежність відтворює духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної держави.

Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але потрібно вірити, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Виконуючий обов’язки

голови районної                                                         А.В.Водолага