Шановні зіньківчани! Щиро вітаю вас з великим національним святом – Днем Конституції України!

Шановні зіньківчани!

Щиро вітаю вас з великим національним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

Упевнений, що наша спільна багатогранна діяльність, заснована на положеннях Конституції і щоденній копіткій праці, дозволить нам зробити чимало масштабних перетворень у рідній країні. Переконаний, що ніхто не пошкодує заради цього ні сил, ні таланту, ні енергії.

В цей день щиро бажаю усім міцного здоров’я, взаєморозуміння, віри і сили духу задля здійснення нових звершень на благо рідного краю та України! Нехай це свято надає усім нам сил і впевненості в завтрашньому дні, а у ваших родинах панують злагода  і достаток!

З повагою,

Голова

Зіньківської райдержадміністрації                                        Геннадій  Хорошун